השמת סמנכ"ל כספים / חשב

מעסיק, מחפש סמנכ"ל כספים / חשב ?

בוקיפר הינה חברת השמה המתמחה בהשמת אנשי כספים בלבד. בבוקיפר צוות מקצועי ומיומן הכולל רו"ח - לאבחון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

שיטת ההשמה שלנו לסמנכ"ל כספים / חשב ולמשרות בכירות אחרות בתחום הכספים מבטיחה כי רק המועמדים המתאימים ביותר יופנו אליך להשמה.

אנו בבוקיפר מבצעים תהליך מיון קפדני, הכולל אבחון אישי, אבחון מקצועי ואבחון גרפולוגי ( לפי דרישת הלקוח ).

פנה אלינו עוד היום במייל באמצעות טופס יצירת קשר או בטלפון: 03-5611555 ואנו נדאג לגייס עבורך את איש הכספים המתאים לדרישותיך.

 

סמנכ"ל כספים / חשב , מחפש עבודה?

רוצה לקבל הצעות עבודה שמתאימות לידע ולכישורים שלך?

בבוקיפר מגוון רחב ביותר של משרות בתחום הכספים, שלח לבוקיפר את קורות החיים שלך דרך טופס מועמדות ואנו ניצור עימך קשר מיד כשנמצא משרה המתאימה לכישוריך ולדרישותיך.

 

השמה איכותית בתחום הכספים זו המומחיות שלנו !

אצלנו בבוקיפר מאגר גדול של אנשי כספים במגוון רחב של תחומים: סמנכ"לי כספים, חשבים, רואי חשבון מבקרים, מנהלי חשבונות ראשיים, מנהלי חשבונות בצוות , גזברים, פקידי הנהלת חשבונות, חשבי שכר ועוד.

אנו בבוקיפר צברנו ניסיון רב שנים באיתור מועמדים מתאימים ביותר בתחום הכספים ויש לנו את היכולת לגייס מועמד שישתלב בארגון לאורך זמן ושכישוריו יהלמו את דרישות הארגון בצורה הטובה ביותר.

לנו בבוקיפר ידע רב ומקיף בתחום הכספים. נוכל לסייע לכם בהגדרות תפקיד, באפיון מועמדים וכמובן שבמיון נכון ומקצועי המוביל בסופו של תהליך להשמה מוצלחת ואיכותית.